Ikon för öppna Meny

MENY

Ikon för Lyssna

LYSSNA

Vi jobbar i Mölnlycke kulturhus

Karin Beckman kultur- och fritidschef
031-724 64 34
karin.beckman@harryda.se

Karin Brämberg kulturhus- och bibliotekschef, Mölnlycke kulturhus
031-724 64 09
karin.bramberg@harryda.se

Margreth Tallvid planeringsledare
031-724 64 32
margreth.tallvid@harryda.se 

Program- och utställningsverksamhet

Hanna Uddenberg kultursamordnare, barn
031-724 64 33
hanna.uddenberg@harryda.se

Krister Göransson teatertekniker
0721-47 12 71
krister.goransson@harryda.se

Petra Svanberg Person kulturassistent
031-724 66 64
petra.svanberg@harryda.se

Soun Corcos kultursamordnare, vuxna
031-724 64 39
soun.corcos@harryda.se


Bibliotekarier


Barn- och ungdomsbibliotekarier

Annette Olsson
031-724 64 37
annette.olsson@harryda.se

Carolina Dennisdotter
031-724 64 37
carolina.dennisdotter@harryda.se

Frida Bogren Persson
031-724 64 35
frida.bogren-persson@harryda.se

IT-bibliotekarier

Gunilla Bourdette
031-724 64 28
gunilla.bourdette@harryda.se

Ingrid Fredriksson
0732-71 34 71
ingrid.fredriksson@harryda.se

Gymnasiebibliotekarier

Erik Jonsson
031-724 64 00
erik.jonsson@harryda.se

Karolina Hanberger
0735-59 44 17
karolina.hanberger@harryda.se

Malin Holgerson
0732-59 44 18
malin.holgerson@harryda.se

Vuxenbibliotekarier

Annika Hjertström skönlitteratur/marknadsföring
031-724 64 38
annika.hjertstrom@harryda.se

Annika Ingeltorp tidskrifter
031-724 64 41
annika.ingeltorp@harryda.se

Emma Andersson tillgängliga medier
031-724 64 41
emma.andersson@harryda.se

Gunilla Landin inköp
031-724 64 05
gunilla.landin@harryda.se

Gunilla Südow tillgängliga medier, Boken kommer
031-724 64 41
gunilla.sudow@harryda.se

Johanna Pettersson facklitteratur/fjärrlån
0732-70 48 55
johanna.pettersson@harryda.se

Kontakt

031-724 64 00

Kultur- och fritidschef
Karin Beckman
031-724 64 34
karin.beckman@harryda.se


Kulturhus- och bibliotekschef
Mölnlycke kulturhus
Karin Brämberg
031-724 64 09
karin.bramberg@harryda.se

Senast ändrad: 2019-09-04

På kultur.harryda.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder kakor. Så använder vi kakor.

ok