Ikon för öppna Meny

MENY

Ikon för Lyssna

LYSSNA

Vi jobbar i Mölnlycke kulturhus

Joakim Albrektson kulturchef
031-724 64 34
joakim.albrektson@harryda.se

Karin Brämberg
kulturhus- och bibliotekschef, Mölnlycke kulturhus
031-724 64 09
karin.bramberg@harryda.se

Margreth Tallvid planeringsledare
031-724 64 32
margreth.tallvid@harryda.se 

Program- och utställningsverksamhet

Hanna Uddenberg kultursamordnare, barn
031-724 64 33
hanna.uddenberg@harryda.se

Krister Göransson teatertekniker
0721-47 12 71
krister.goransson@harryda.se

Petra Svanberg Person kulturassistent
031-724 66 64
petra.svanberg@harryda.se

Soun Corcos kultursamordnare, vuxna
031-724 64 39
soun.corcos@harryda.se

Thomas Andersson teatertekniker
thomas.andersson@harryda.se

Bibliotekarier


Barnbibliotekarier

Annette Olsson barn- och ungdomsbibliotekarie
031-724 64 37
annette.olsson@harryda.se

Carolina Dennisdotter barn- och ungdomsbibliotekarie
0707-67 50 74
carolina.dennisdotter@harryda.se

Christina Wedenmark barn- och ungdomsbibliotekarie
031-724 64 35
christina.wedenmark@harryda.se

Ulrika Ekelund Andersson vik. barn- och ungdomsbibliotekarie
031-724 64 35
ulrika.ekelundandersson@harryda.se

IT-bibliotekarier

Gunilla Bourdette IT-bibliotekarie
031-724 64 28
gunilla.bourdette@harryda.se

Ingrid Fredriksson IT-bibliotekarie
0732-71 34 71
ingrid.fredriksson@harryda.se

Gymnasiebibliotekarier

Erik Jonsson gymnasiebibliotekarie
031-724 64 00
erik.jonsson@harryda.se

Karolina Hanberger gymnasiebibliotekarie
0735-59 44 17
karolina.hanberger@harryda.se

Malin Holgerson gymnasiebibliotekarie
0732-59 44 18
malin.holgerson@harryda.se

Vuxenbibliotekarier

Annika Hjertström skönlitteratur/marknadsföring
031-724 64 38
annika.hjertstrom@harryda.se

Annika Ingeltorp tidskrifter
031-724 64 41
annika.ingeltorp@harryda.se

Emma Andersson vik. socialbibliotekarie
031-724 64 41
emma.andersson@harryda.se

Gunilla Landin inköp
031-724 64 05
gunilla.landin@harryda.se

Gunilla Südow socialbibliotekarie
031-724 64 41
gunilla.sudow@harryda.se

Johanna Pettersson facklitteratur/fjärrlån
0732-70 48 55
johanna.pettersson@harryda.se

Kontakt

031-724 64 00

Kulturhus- och bibliotekschef
Mölnlycke kulturhus
Karin Brämberg
031-724 64 09
karin.bramberg@harryda.se

 

Kulturchef
Joakim Albrektson
031-724 64 34
joakim.albrektson@harryda.se

Senast ändrad: 2018-09-24

På kultur.harryda.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder kakor. Så använder vi kakor.

ok