Ikon för öppna Meny

MENY

Ikon för Lyssna

LYSSNA

Vi jobbar i Mölnlycke kulturhus

Susanna Eskilsson Juhlin kultur- och fritidschef 
031-724 64 34
susanna.eskilsson.juhlin@harryda.se

Karin Brämberg kulturhus- och bibliotekschef, Mölnlycke kulturhus
031-724 64 09
karin.bramberg@harryda.se

Program- och utställningsverksamhet

Soun Corcos kultursamordnare, vuxna (föräldraledig)
031-724 64 39
soun.corcos@harryda.se

Annika Hjertström kultursamordnare, vuxna (vikarie)
031-724 64 38
annika.hjertstrom@harryda.se

Hanna Uddenberg kultursamordnare, barn
031-724 64 33
hanna.uddenberg@harryda.se

Petra Svanberg Person kulturassistent
031-724 66 64
petra.svanberg@harryda.se

Krister Göransson teatertekniker
0721-47 12 71
krister.goransson@harryda.se

Bibliotekarier


Barn- och ungdomsbibliotekarier

Frida Persson
031-724 64 35
frida.persson@harryda.se

Louise Svantesson
031-724 64 35
louise.svantesson@harryda.se

Johanna Gustafsson-Ahlzén
johanna.gustafsson-ahlzen@harryda.se

Heidi Tikas (vikarie)
0732-59 44 18
heidi.tikas@harryda.se

IT-bibliotekarie

Ingrid Fredriksson
0732-71 34 71
ingrid.fredriksson@harryda.se

Gymnasiebibliotekarier

Erik Jonsson
031-724 64 00
erik.jonsson@harryda.se

Johanna Sylwan
0732-594417
johanna.sylwan@harryda.se

Maria Viscovi Falk
031-724 64 00
maria.viscovi.falk@harryda.se

Vuxenbibliotekarier

Annette Olsson skönlitteratur
031-724 64 37
annette.olsson@harryda.se

Annika Ingeltorp Boken kommer
031-724 64 41
annika.ingeltorp@harryda.se

Emma Andersson tillgängliga medier
031-724 64 41
emma.andersson@harryda.se

Gunilla Landin inköpsansvarig
031-724 64 05
gunilla.landin@harryda.se

Johanna Pettersson facklitteratur/fjärrlån
0732-70 48 55
johanna.pettersson@harryda.se

Kontakt

031-724 64 00

Kultur- och fritidschef
Susanna Eskilsson Juhlin
031-724 64 34
susanna.eskilsson.juhlin@harryda.se


Kulturhus- och bibliotekschef
Mölnlycke kulturhus
Karin Brämberg
031-724 64 09
karin.bramberg@harryda.se

Senast ändrad:

På kultur.harryda.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder kakor. Så använder vi kakor.

ok