Ikon för öppna Meny

MENY

Ikon för Lyssna

LYSSNA

Vi jobbar på Kulturskolan

Bild på 26 av de 40 personer som jobbar på Kulturskolan

En bild på 26 av alla 40 personer som jobbar på Kulturskolan.

Ledning

Maria Carlsson Tillförordnad Kultur- och fritidschef, Kulturskolechef
maria.carlsson@harryda.se
031-724 62 09
Karin Amin Biträdande Kulturskolechef
karin.amin@harryda.se
031-724 62 11
Jenny Björkqvist Planeringsledare
jenny.bjorkqvist@harryda.se
031-724 63 15

Pedagoger

Anders Lilja Slagverk
anders.lilja@harryda.se
0732-31 69 76
Anna Eriksson Gitarr
anna.eriksson@harryda.se
0702-43 09 99
Anna Wåhlberg Rytmik, fiol, kör
anna.wahlberg@harryda.se
0736-60 13 48
Carl Karlsson Gitarr
carl.karlsson@harryda.se
0732-31 69 06
Christina Lundin Tvärflöjt, saxofon
christina.lundin@harryda.se
0736-60 13 42
Daniel Henriksson Gitarr
daniel.henriksson@harryda.se
0707-67 68 41
David Edefors
Trumpet, valthorn, trombon, baryton, bastuba
davidlevin.edefors@harryda.se
0732-59 44 68
Elin Svensson Teater
elin.svensson@harryda.se
0732-31 67 75
Erik Fastén
erik.fasten@harryda.se
0736-60 13 41
Erik Ivarsson Gitarr
erik.ivarsson@harryda.se
0737-60 33 75
Erik Wood
Gitarr (ledig)
erik.wood@harryda.se
0708-56 90 17
Fredrik Falk Elbas, gitarr, kontrabas
fredrik.falk@harryda.se
0732-59 44 28
Fredrik Forsman Saxofon, klarinett, tvärflöjt
fredrik.forsman@harryda.se
0733-94 95 58
Fredrika Falk Piano
fredrika.falk@harryda.se
0736-60 33 01
Göran Premberg Fiol, gitarr
goran.premberg@harryda.se
0734-29 34 68
Hélène Hulterstedt Hellberg Bild
helene.hulterstedthellberg@harryda.se
0703-25 64 84
Isabel Schwardt Dans
isabel.schwardt@harryda.se
0736-60 13 45
Jonas Lydig Teater
jonas.lydig@harryda.se
0766-45 15 04
Kamyar Amin Piano, rytmik
kamyar.amin01@harryda.se
0736-60 13 36
Karin Amin Piano, rytmik
karin.amin@harryda.se
0736-60 13 37
Karina Bouchaud Piano, rytmik
karina.bouchaud@harryda.se
0707-79 73 52
Kjell-Åke Ängegärd Slagverk
kjell-ake.angegard@harryda.se
0736-60 13 49
Lana Zuzic Piano
lana.zuzic@harryda.se
0701-91 65 62
Lars Broman Fiol
lars.broman@harryda.se
0736-60 13 40
Leonor Palazzo Cello
leonor.palazzo@harryda.se
0732-31 69 77
Lina Bäckvall Hugoh Piano
carolina.backvallhugoh@harryda.se
0708-56 90 42
Linda Colebring Piano, rytmik
linda.colebring@harryda.se
0737-17 50 34
Lotta Gunnarsson Cello, piano, kör (ledig)
lotta.gunnarsson@harryda.se
0708-56 90 58
Madeleine Stenmark Sång
madeleine.stenmark@harryda.se
0708-56 90 12
Magnus Hägglund Saxofon, klarinett (ledig)
magnus.hagglund@harryda.se
0730-47 65 09
Magnus Stranne Trumpet, valthorn, trombon, baryton, bastuba
magnus.stranne@harryda.se
0703-10 22 35
Milka
Mennell Dans
milka.mennell@harryda.se
0735-08 88 78
Niklas Olovson Öppen verksamhet
niklas.olovsson@harryda.se
0707-41 79 08
Pernilla Klockars Teater
pernilla.klockars@harryda.se
0732-59 44 30
Stina Larsdotter Cello
stina.larsdotter@harryda.se
0708-56 90 43
Tobias Grim Gitarr (ledig)
tobias.grim@harryda.se
0732-31 67 74
Will Tomao Klarinett, saxofon
will.tomao@harryda.se
0766-96 01 14
Åsa Hagerfors Piano, rytmik, kör
asa.hagerfors@harryda.se
0766-96 02 24

Kontakt

Expedition, elevärenden

031-724 62 11

kulturskolan@harryda.se


Tillförordnad Kultur- och fritidschef, Kulturskolechef
Maria Carlsson
031-724 62 09
maria.carlsson@harryda.se

 

Biträdande Kulturskolechef
Karin Amin
031-724 62 11
karin.amin@harryda.se


Planeringsledare
Jenny Björkqvist
031-724 63 15
jenny.bjorkqvist@harryda.se


Postadress
Kulturskolan/Kulturhuset
Biblioteksgatan 2
435 30 Mölnlycke


Besöksadresser
Här hittar du till Kulturskolans lokaler

Kulturskolans logga med färgglada prickor

Senast ändrad: 2020-04-02

På kultur.harryda.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder kakor. Så använder vi kakor.

ok