Ikon för öppna Meny

MENY

Ikon för Lyssna

LYSSNA

Vi jobbar på Kulturskolan

Bild på 26 av de 40 personer som jobbar på Kulturskolan

En bild på 26 av alla 40 personer som jobbar på Kulturskolan.

Ledning

Anna-My Zetterberg Kulturskolechef
anna-my.zetterberg@harryda.se
031-724 62 09
Jenny Björkqvist Planeringsledare
jenny.bjorkqvist@harryda.se
031-724 63 15
Karin Amin Administratör
karin.amin@harryda.se
031-724 62 11

Pedagoger

Alexander Göransson Slagverk
alexander.goransson@harryda.se
0700-43 83 03
Anders Lilja Slagverk
anders.lilja@harryda.se
0732-31 69 76
Anna Eriksson Gitarr
anna.eriksson@harryda.se
0702-43 09 99
Anna Wåhlberg Rytmik, fiol, kör
anna.wahlberg@harryda.se
0736-60 13 48
Aston Slotter Gitarr
aston.slotter@harryda.se
Carl Karlsson Gitarr
carl.karlsson@harryda.se
0732-31 69 06
Christina Lundin Tvärflöjt, saxofon
christina.lundin@harryda.se
0736-60 13 42
Daniel Henriksson Gitarr
daniel.henriksson@harryda.se
0707-67 68 41
David Edefors
Trumpet, valthorn, trombon, baryton, bastuba
davidlevin.edefors@harryda.se
0732-59 44 68
Elin Svensson Teater
elin.svensson@harryda.se
0732-31 67 75
Erik Ivarsson Gitarr
erik.ivarsson@harryda.se
0737-60 33 75
Erik Wood
Gitarr
erik.wood@harryda.se
0708-56 90 17
Fredrik Falk Elbas, gitarr, kontrabas
fredrik.falk@harryda.se
0732-59 44 28
Fredrik Forsman Saxofon, klarinett, tvärflöjt
fredrik.forsman@harryda.se
0733-94 95 58
Fredrika Falk Piano
fredrika.falk@harryda.se
0736-60 33 01
Hélène Hulterstedt Hellberg Bild
helene.hulterstedthellberg@harryda.se
0703-25 64 84
Isabel Schwardt Dans
isabel.schwardt@harryda.se
0736-60 13 45
Kamyar Amin Piano, rytmik
kamyar.amin01@harryda.se
0736-60 13 36
Karin Amin Piano, rytmik
karin.amin@harryda.se
0736-60 13 37
Karina Bouchaud Piano
karina.bouchaud@harryda.se
0707-79 73 52
Kjell-Åke Ängegärd Slagverk
kjell-ake.angegard@harryda.se
0736-60 13 49
Lana Zuzic Piano
lana.zuzic@harryda.se
Lars Broman Fiol
lars.broman@harryda.se
0736-60 13 40
Lina Bäckvall Hugoh Piano
carolina.backvallhugoh@harryda.se
0708-56 90 42
Linda Colebring Piano, rytmik
linda.colebring@harryda.se
0737-17 50 34
Madeleine Stenmark Sång
madeleine.stenmark@harryda.se
0708-56 90 12
Magnus Hägglund Saxofon, klarinett
magnus.hagglund@harryda.se
0730-47 65 09
Magnus Stranne Trumpet, valthorn, trombon, baryton, bastuba
magnus.stranne@harryda.se
0703-10 22 35
Milka
Mennell Dans
milka.mennell@harryda.se
0735-08 88 78
Niklas Olovson Öppen verksamhet, musikproduktion
niklas.olovsson@harryda.se
0707-41 79 08
Olof Kennemark Fiol
olof.kennemark@harryda.se
0766-96 01 14
Pernilla Klockars Teater
pernilla.klockars@harryda.se
0732-59 44 30
Stina Larsdotter Cello
stina.larsdotter@harryda.se
0708-56 90 43
Tobias Grim Gitarr
tobias.grim@harryda.se
0735-82 06 22

Kontakt

Expedition, elevärenden

031-724 62 11

kulturskolan@harryda.se


Kulturskolechef
Anna-My Zetterberg
031-724 62 09
anna-my.zetterberg@harryda.se


Administratör
Karin Amin
031-724 62 11
karin.amin@harryda.se


Planeringsledare
Jenny Björkqvist
031-724 63 15
jenny.bjorkqvist@harryda.se


Postadress
Kulturskolan/Kulturhuset
Biblioteksgatan 2
435 30 Mölnlycke


Besöksadresser
Här hittar du till Kulturskolans lokaler

Kulturskolans logga med färgglada prickor

Senast ändrad:

På kultur.harryda.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder kakor. Så använder vi kakor.

ok